Gote per Femije 4-7 Muaj Tommee Tippee

L1,199.00

 

 

In stock

Compare
SKU: 5010415470805 Category:

Description

I dizenjuar për përdorim nga 4 muaj, ky trainer i vogël i pipëzave me një kapacitet 150ml është zgjedhja perfekte për gllënjkat e para të foshnjës tuaj. Deri në këtë pikë ata janë mësuar të gjirit ose shishjes, kështu që prezantimi i një filxhani është një hap i rëndësishëm në udhëtimin e tyre për të pirë.

Kalimi nga ushqyerja me gji ose shishe në pirjen e gotave të freskëta

Përfshin dhëmbë të butë, shishe silikoni dhe grykë të butë kompensimi për mundësi të shumta të pirjes Doreza që hiqen dhe kapen lehtë, të krijuara për duar të vogla Sterilizues, pjatalarëse dhe mikrovalë 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gote per Femije 4-7 Muaj Tommee Tippee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *