Gjalpe Kikiriku i Bute Sun Pat 300Gr

L799.00

In stock

Compare
SKU: 5060391623788 Category:

Description

Nivelet natyrore të Niacinës dhe Fosforit kontribuojnë në metabolizmin normal që jep energji, si pjesë e një jetese të shëndetshme me një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar

Burim natyral i proteinave, i pasur me fibra

Perberesit: Kikirikë 94%, Stabilizues: E471, Kallam sheqeri, Vaj badiava 1%,

Kapaciteti: 300Gr

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gjalpe Kikiriku i Bute Sun Pat 300Gr”

Your email address will not be published.