Gjalp Kikiriku Organik PB&ME 200Gr

L999.00

Out of stock

SKU: 628451166511 Category:

Description

Nëse jeni një adhurues natyral i gjalpit të kikirikut, atëherë kemi përgjigjen. Futja e PB & Me Natyrore – Kikirikë 100%. I mbushur me proteina (6g për racion!), Ky gjalp kikiriku natyral është thjesht i shijshëm dhe bëhet nga kikirikë të pjekur premium

PB & Me është një marrje e freskët e gjalpit të kikirikut tradicional ku kemi hequr 90% të yndyrës nga kikirikët, duke rezultuar një alternativë e shijshme e shëndetshme me dy herë proteina për gram sesa gjërat tradicionale.

Shije natyrale PB & Me janë të pabesueshme si një përhapje dhe lojë-ndryshuese si përbërës. Përdoreni atë në smoothie, shake dhe recetat tuaja të preferuara për një aromë të shijshme me arra.

Përbërësit: Kikirikë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gjalp Kikiriku Organik PB&ME 200Gr”

Your email address will not be published.