Gjalp Kikiriku me 4 Fara Krokante Funky Nut 265Gr

L499.00

In stock

Compare
SKU: 735255112290 Category:

Description

Gjalpi ynë i kikirikëve me 4 fara është ideal nëse jeni duke kërkuar diçka të mbushur me shtesa ushqyese. Ky është gjalpi ynë natyral i kikirikut por ne kemi shtuar 4 lloje super farash. Chia, luledielli, kungulli dhe liri janë reçel i paketuar në secilën kavanoz duke ndihmuar të siguroheni që të merrni pjesën tuaj të vitaminave, mineraleve dhe antioksidantëve. 

Perbesit:  Kikirikë të pjekur, fara luledielli, fara Chia, fara kungulli, fara liri kripë organike deti 

Kapaciteti: 265Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gjalp Kikiriku me 4 Fara Krokante Funky Nut 265Gr”

Your email address will not be published.