Gjalp Kikiriku Krokante Funky Nut 265Gr

L499.00

In stock

Compare
SKU: 735255112375 Category:

Description

Funky Nut kanë shtuar copa fudge në gjalpin e kikirikut me çokollatë dhe kanë shtuar një shtresë të trashë të karamelit të kripur në majë. 

Perberesit: Kikirikë , sheqer, vaj palme, pluhur hirrë (qumësht), pluhur kakao i reduktuar në yndyrë (6%), emulsifikues (lecitina soje), konservant (sorbitan tristearat) (sojë), karamel (shurup glukoze (sulfitet). Qumësht i skremuar i kondensuar, ujë, vaj palme, gjalpë (qumësht), shurup sheqeri i përmbysur, kripë.

Kapaciteti: 265Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gjalp Kikiriku Krokante Funky Nut 265Gr”

Your email address will not be published.