Gjalp Bajamesh Meridian 170Gr

L799.00

Out of stock

SKU: 5060132281857 Category:

Description

Gjalpë bajame 100%  natyral Krokanti 

Bajamet piqen në lëkurat e tyre dhe pastaj shtypen

Mund ta shtoni në ëmbëlsira dhe pjekje

Pa vaj palme të shtuar. Nuk ka aditivë artificialë 

Kapaciteti: 170Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gjalp Bajamesh Meridian 170Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *