Geshtenja Te Ziera St.Dalflur 200Gr

L550.00

Compare
SKU: 5014271797120 Category: Tag:

Description

Gështenjat e tëra St Dalfour paketohen pa konservantë duke përdorur një metodë të veçantë të natyrshme, të patentuar të thellë të vakumit.

Kjo siguron që këto gështenja të shijshme të mbajnë cilësitë e tyre të shëndosha dhe të buta.  Të gjitha natyrale. Pa konservues. 

Gështenjat e plota St Dalfour nuk janë të thata ose të forta, por përkundrazi janë të shijshme dhe të shijshme. Këto arra të zgjedhura me dorë mund të hahen direkt nga kavanoza ose t’i shtohen recetave të ëmbla dhe të këndshme

Kapaciteti: 200Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Geshtenja Te Ziera St.Dalflur 200Gr”

Your email address will not be published.