Galete Tipiak 400Gr

L299.00

In stock

Compare
SKU: 3600900021036 Category:

Description

Sasi e vogël me djathë të integruar ose copa të vogla gjalpi, pastaj kafe në furrë.

Paties me bukë dhe perime:

1 – Zhytini cutlets, fileto peshku ose petulla perimesh në një vezë të rrahur me një kripë. Rrokullisni ato në Breadcrumbs (lejo 3 deri në 4 lugë gjelle për copë).
2 – Futeni në një tigan me gjalpë të nxehtë (ose vaj) pastaj gatuajeni në zjarr të ngadaltë për 5 minuta në secilën anë.
Kapaciteti: 400Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Galete Tipiak 400Gr”

Your email address will not be published.