Fustan per Vajza 0-3 Muaj & 3-6 Muaj

L1,090.00

In stock

Compare
SKU: 5035320419336 Category:

Description

Fustan per vajza i bardhe me ngjyre roze

Fustani permban edhe kordele per floket

Vishet per femije te moshes 0-3 muaj, dhe 3-6 muaj

Ideal edhe per nje ide dhurate

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fustan per Vajza 0-3 Muaj & 3-6 Muaj”

Your email address will not be published.