Fustan per Vajza 0-3 Muaj, 3-6 Muaj & 6-9 Muaj

L1,500.00

In stock

Compare
SKU: 5035320421766 Category:

Description

Fustan per vajza me lule roze, blu dhe te bardhe

Vishet per femije te moshes 0-3 muaj, 3-6 muaj dhe 6-9 muaj

Ideal edhe per nje dhurate

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fustan per Vajza 0-3 Muaj, 3-6 Muaj & 6-9 Muaj”

Your email address will not be published.