Frapucino me Qumesht e Ftohte Starbucks 250Ml

L350.00

Out of stock

SKU: 5760466976329 Category:

Description

Lumturia në një shishe, Starbucks Frappuccino është një pije e shijshme e ftohur e kafesë për në shtëpi ose gjatë udhëtimit. Kjo pije e ëmbël dhe e butë e kafesë është frymëzuar nga një i preferuar i kafesë së kafesë Starbucks.

Për të shijuar këtë pije të shijshme të ftohtë të kafesë, shërbejeni të ftohtë dhe tundeni perpara perdorimit

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frapucino me Qumesht e Ftohte Starbucks 250Ml”

Your email address will not be published.