Fentimans Rose Lemonade 275Ml

L330.00

In stock

Compare
SKU: 5029396738576 Category:

Description

Limonada Fentimas eshte bere me vaj trendafili te paster . Ky vaj perdoret ne disa prej parfumeve me te mira ne treg

Nje sasi e vogel e ketij vaji eshte e perzier me leng limoni per te shtuar nje arome te thelle te pakonkurueshme. Rezultati eshte nje limonade butesisht e gazuar, unike dhe komplekse botanike qe eshte e lehte, freskuese dhe e mbushur plot me arome natyrore.

Kapaciteti: 275 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fentimans Rose Lemonade 275Ml”

Your email address will not be published.