Fentimans Molle & Mjeder 275Ml

L250.00

In stock

Compare
SKU: 5029396001540 Category:

Description

Fentimans Apple dhe Blackberry ndërthur dy shije klasike britanike. Rezultati është një lëng i fortë kokrra të kuqe me një aromë autentike të frutave të sapo zgjedhur. 

Kapaciteti: 275Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fentimans Molle & Mjeder 275Ml”

Your email address will not be published.