Fentimans Cherry Cola 750Ml

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5029396000604 Category:

Description

Fentimans Cherry Cola eshte bere nga botanikisht pirja dhe perzierja e botanikeve si xhenxhefili, kanella, arremyshk dhe lengu i qershise. Rezultati eshte nje kola e embel me shije te mbushur me arome qe sherbehet me mire mbi copat e akullit

Kapaciteti: 750 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fentimans Cherry Cola 750Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *