Fenitimans Limon Shandy 275Ml

L300.00

Out of stock

SKU: 5029396205436 Category: Tag:

Description

Kjo shandy unike  është një përzierje freskuese, e bërë me limonadë dhe 45% birrë të përgatitur tradicionalisht. 

Më pak se 0.5% përmbajtje alkooli.

Përbërësit: birrë 45% (malt, sheqer, hop, maja dhe ujë) ujë të gazuar, sheqer i grimcuar, lëng limoni, aromë natyrore limoni, acid limoni. I përshtatshëm për diabetikët, pa vezë, pa gluten, pa laktozë, pa soje, vegane, pa grurë.

Kapaciteti: 275Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fenitimans Limon Shandy 275Ml”

Your email address will not be published.