Fara te Perziera me Arra Linwoods 200Gr

L1,199.00

In stock

Compare
SKU: 5016887005149 Categories: ,

Description

Një përzierje e përzemërt e farave të kërpit më të mirë organik të bluar, të kombinuara me arra të shëndetshme organike të shqemës dhe bajame për të dhënë një pickim natyral të shtuar në vaktet tuaja.

Farat e kërpit janë të mbushura plot me fibra, omega 3 (ALA), hekur, magnez dhe proteina. Në formën e farës së plotë, kërpi mund të jetë i vështirë për t’u konsumuar për shkak të lëvozhgës së fortë të jashtme të farës. Linwoods MULTIBOOST Milf Kërpim janë të bluara në mënyrë unike të ftohtë për të ndihmuar thithjen e lehtë dhe për të siguruar që ajo të shtohet lehtësisht në dietën tuaj.

Omega 3 dhe vetitë e mëtejshme ushqyese që përmbahen në të gjithë farat. Duke shtuar një pickim natyral në vaktet me një kombinim të arra shqeme, bajame dhe fara kërpi të bluara, përzierja MULTIBOOST Organike Milled Fara e kërpit me arra të përziera është e pasur me Omega 3 që kontribuon në mirëmbajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak

Kapaciteti: 200Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fara te Perziera me Arra Linwoods 200Gr”

Your email address will not be published.