Fara te Perziera Liri Linwoods 425Gr

L1,399.00

Out of stock

SKU: 3860 Category:

Description

Linwoods Flaxseed & Goji Berries të bluara të ftohta për të ruajtur lëndët ushqyese dhe për të ndihmuar thithjen e lehtë pas konsumimit
Linwoods Flaxseed & Goji Berries ofron proteina, managnezë, Vitaminë B5, Fibra dhe Omega 3 në dietë.
Thjesht shtoni çdo ditë 20 gramë (2 lugë ëmbëlsira) farë liri të bluar në pjatën tuaj të preferuar për të rënë mirë.
Fara e lirit është e mrekullueshme vetvetiu, por në këtë përzierje të shijshme kemi shtuar 15% të Milled Goji Berries për të dhënë një kthesë me fruta

Kapaciteti: 425Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fara te Perziera Liri Linwoods 425Gr”

Your email address will not be published.