Fara Luledielli Ivanka 400Gr

L260.00

Out of stock

SKU: 9002859069932 Category:

Description

Përshkrimi i produktit Farat e lulediellit (në guaskë) – të pjekura dhe të kripura. Alergjen Mund të përmbajë gjurmë të arrave, kikirikëve, glutenit, qumështit, susamit, sojës dhe sulfiteve.

Përbërësit: Farat e lulediellit, kripa e ushqimit, mielli i orizit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fara Luledielli Ivanka 400Gr”

Your email address will not be published.