Fara Luledielli Ivanka 200Gr

L150.00

In stock

Compare
SKU: 9002859095597 Category:

Description

Përshkrimi i produktit Farat e lulediellit (me guaskë) – të pjekura dhe të kripura. Alergjen Mund të përmbajë gjurmë të arrave (CH: fruta të forta), kikirikë, gluten, qumësht, susam dhe sulfite.

Përbërësit Farat e lulediellit, kripë tryeze, miell orizi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fara Luledielli Ivanka 200Gr”

Your email address will not be published.