Fara Chia-Samen125Gr

L950.00

In stock

Compare
SKU: 4013200253066 Category:

Description

Të pasura me fibra, acide yndyrore omega-3 dhe acide yndyrore poli-ngopura ideal për nxitje në lëngje frutash ose perimesh dhe si përbërës i kosit ose musliut i pershtatshem per pjekje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fara Chia-Samen125Gr”

Your email address will not be published.