Ereza per Gatime ne Furre Buitoni 8Cope

L180.00

Out of stock

SKU: 8585002414793 Category:

Description

Për një pulë të pjekur të butë dhe me lëng

Për 8 kofshë ose 1 kg mish pule

Mund ta perdorini edhe ne gatime te tjera

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ereza per Gatime ne Furre Buitoni 8Cope”

Your email address will not be published.