Embelsire me Krem Karamel Mont Blanc 570Gr

L450.00

In stock

Compare
SKU: 3700279301491 Category:

Description

Krem ëmbëlsirash karamel Mont-Blanc

Qumësht  i përqendruar dhe qumësht i skremuar ,10% karamel sheqer, ujë; shurup glukoze, niseshte misri,niseshte misri e përpunuar

Kapaciteti: 570 Gr

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsire me Krem Karamel Mont Blanc 570Gr”

Your email address will not be published.