Pergatites per Embelsira Kreme me Vanilje Dr.Oetker 200Gr

L250.00

In stock

Compare
SKU: 3027030019830 Category:

Description

Një strukturë kremoze, një aromë e pakrahasueshme e vaniljes dhe një shtresë e hollë e karamelit krokante

Përbërësit: Sheqer, fillesë, pluhur krem, pluhur i plotë vezësh, agjent xhelash, ushqim për ngjyrosje, stabilizues, bishtaja të grimcuar të vaniljes, aromë natyrale e vaniljes. Karamel = sheqer i karamelizuar, shurup glukoze

Kapaciteti: 200Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pergatites per Embelsira Kreme me Vanilje Dr.Oetker 200Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *