Embelsira te Vogla me Buke Paterson’s 270Gr

L199.00

In stock

Compare
SKU: 5010665062430 Category:

Description

Embëlsirë e shijshme, e shkrifët, Pa yndyrna dhe alkool

Përbërësit: Miell gruri , karbonat kalciumi, hekur, niacinë, tiamin, vaj rapese, sheqer, gjalpë, qumësht, kripë, aromatizues natyral

Kapaciteti: 270Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsira te Vogla me Buke Paterson’s 270Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *