Trio Mini Donuts Mix Poppies 276Gr

L499.00

In stock

Compare
SKU: 5411823867841 Category:

Description

Miell gruri, vajra bimorë dhe yndyrna (bërthama e palmës, palma, kokosi, farë rapese), ujë, sheqer, maja, kripë, Gluten, ekstrakt panxhari, agjent ngritës (difosfat natriumi, karbonat natriumi)

Kapaciteti: 276 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trio Mini Donuts Mix Poppies 276Gr”

Your email address will not be published.