Embelsira per Krijim Dekori Dr Oetker 60Gr

L350.00

In stock

Compare
SKU: 4000521025397 Category:

Description

Përzierja blu përmban yje, spërkatje dhe perla në një botë të bukur blu dhe të bardhë me thekse argjendi
Me krijimet e arredimeve ju mund të dekoroni produktet tuaja të pjekura në asnjë Kapaciteti: 60Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsira per Krijim Dekori Dr Oetker 60Gr”

Your email address will not be published.