Embelsira Orizi me Tershere Bio Regain 160Gr

L400.00

In stock

Compare
SKU: 3250391984329 Category:

Description

Embelsira organike, të pasura me fibra dhe të ulëta në kripë, këto petulla të bëra nga orizi kafe, tërshëra dhe krunde tërshëre integrohen lehtësisht në të gjitha recetat tuaja të preferuara

Cfare eshte gluteni? Gluteni eshte nje proteine qe mund te gjendet ne drithera te ndryshme si gruri, elbi, tershera

Perdoret si ingridient ne nje numer te madh produktesh

Perberesit: Miell orizi, sheqer, vaj palme, miell misri, copeza cokollate 10.8%, krem kakao, gjalp kakao, shurup glukoze, niseshte orizi, aroma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsira Orizi me Tershere Bio Regain 160Gr”

Your email address will not be published.