Embelsira Orizi Bio Regain 130Gr

L140.00

In stock

Compare
SKU: 3250391282838 Category:

Description

Përbërësit:Oriz kafe  99,8%, kripë deti

Nuk  përmban gluten dhe soje

Kapaciteti: 130Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsira Orizi Bio Regain 130Gr”

Your email address will not be published.