Embelsira Organike me Mjeder & Molle Organix 30Gr

L150.00

Out of stock

SKU: 5024121822308 Category:

Description

Embelsira organike butë mjedër dhe mollë që përmbajnë një përzierje tërshëre integrale, rrush të thatë, lëng molle dhe lëng mjedre

Perberesit: Tërshëra integrale 48.0%, Rrush i thatë (përmban vaj luledielli) 33.0%, vaj luledielli 12.0%, koncentrat i lëngut të mollës 4.0%, koncentrat i lëngut të mjedrës 3.0%

Kapaciteti: 30Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsira Organike me Mjeder & Molle Organix 30Gr”

Your email address will not be published.