Embelsira Organike me Barbekju Organix 60Gr

L550.00

Out of stock

SKU: 5024121326424 Category:

Description

Barbeque organike Gruffalo thonjtë e pjekur misri të veshura me mollë, domate, erëza dhe qepë

Organik

Nuk ka ngjyra apo aromë artificiale

Perberesit: Misër 78.0%, vaj luledielli 11.0%, pluhur molle (përmban miell orizi) 6.5%, pluhur domate 1.9%, pluhur i tymosur paprika 1.7%, pluhur qepësh (përmban miell orizi) 0.6%, pluhur kanelle 0.3%, pluhur karafili <0.1% , (Vitamina B1) 0,1%, Gjithsej 100%,  Thiamin (Vitamina B1)  organik

Kapaciteti: 60Gr

Për të vegjëlit 12 muaj +

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsira Organike me Barbekju Organix 60Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *