Embelsira Organike me Banane Rajs per Femije 7Muaj+ Organix

L350.00

Out of stock

SKU: 5024121865114 Category:

Description

Embëlsira organike me oriz banane të veshura me lëng bananeje dhe lëng molle

Organik

E lehtë dhe krokante

Nuk ka ngjyra apo aromë artificiale

Pa gluten

Ushqime plotësisht organike që të vegjëlit i duan.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsira Organike me Banane Rajs per Femije 7Muaj+ Organix”

Your email address will not be published. Required fields are marked *