Macarons Poppies 132Gr

L899.00

In stock

Compare
SKU: 5411823865526 Category:

Description

Emblesira me shije Bajame dhe Vanilje, Limon, Karamel të Kripur, Çokollatë, Mjedër & Fistikë

Kapaciteti: 132Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Macarons Poppies 132Gr”

Your email address will not be published.