Embelsira me Oriz Bjorg 130Gr

L250.00

In stock

Compare
SKU: 3229820794624 Category:

Description

Embëlsira orizi integrale, pa gluten. I hollë dhe i freskët, i pasur me fibra

Prodhuar nga Bjorg me përbërësit organikë më të mirë dhe të zgjedhur

Kapaciteti: 130Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsira me Oriz Bjorg 130Gr”

Your email address will not be published.