Embelsira me Miser Bjorg 130Gr

L299.00

In stock

Compare
SKU: 3229820794648 Category:

Description

Embëlsirat e misrit janë pa gluten

Të lehta dhe me strukturë shumë të hollë, ato përmbajnë 19 kcal (79 kJ) për byrek

Kapaciteti: 130Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsira me Miser Bjorg 130Gr”

Your email address will not be published.