Embelsira Maitre Toufflout 200 Gr

L599.00

Out of stock

SKU: 9002859066054 Category:

Description

Perberesit: Sheqer, yndyrna bimore, gjalpe kakao, mase kakao, pluhur qumeshti i skremuar, aromatizues natyrale, vanilje, kafe, tiramisu, qershi dhe portokall

Kapaciteti: 200 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Embelsira Maitre Toufflout 200 Gr”

Your email address will not be published.