Arush ne Forme Elefanti Breathable Toy Eddy The Elephant Tomme Tippee

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415700001 Category:

Description

Eddy the Elephant është shoqëruesi i përsosur miqësor për foshnjën tuaj; veshët e tij të mëdhenj të elefantit blu janë shumë të ndjeshëm dhe materiali hipoalergjik i bardhë që merr frymë e bën atë edhe mikun tuaj më të mirë.

Eshte i perbere  nga rrjetë e thurur e butë shumë e depërtueshme. 

Madhësia perfekte për duart e vogla për tu kapur dhe përqafuar Hipoalergjik dhe miqësor ndaj alergjive Pastrohet lehtë – lahet në lavatrice 

Per femije qe nga lindja 0 muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arush ne Forme Elefanti Breathable Toy Eddy The Elephant Tomme Tippee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *