Ekstrakt Caj Jeshil& Moringa Fushi 60 Kapsula

L2,499.00

Çaji jeshil Matcha është një lloj i veçantë çaji, ku bimët Camellia rriten dhe korren në hije. Kjo rezulton në nivele më të larta të klorofilit dhe aminoacidit L-theaninë. Green Tea & Matcha e Fushi është shtesa e parë inovative në treg, duke kombinuar një ekstrakt të çajit jeshil të përqendruar me pluhur të pastër Matcha për përfitimet më efektive shëndetësore.

Përbërësit kryesorë bioaktivë në çajin jeshil mund të ndihmojnë në përmirësimin e shëndetit dhe mirëqenies tuaj, si dhe t’ju bëjnë të ndiheni dhe të dukeni më të ri. Polifenolët antioksidues, siç janë flavonoidet dhe katekinat në çajin jeshil ndihmojnë në pastrimin e radikaleve të lira, të cilat mund të dëmtojnë qelizat tona.Bejeni pjese te ruhtines tuaj ditore duke konsumuar 1-2 kapsula ne dite.

Compare
SKU: 5055757935292 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekstrakt Caj Jeshil& Moringa Fushi 60 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *