E.ARDEN G.TEA HONEY DROP 500ML B/CREAM

L2,799.00

Compare
SKU: 85805071387 Category:

Description

Elisabeth Arden ,

Krem trupi per lekure normale ne te thate.

Nje krem super hidratues,  i cili,  me një përzierje të mjaltit të vërtetë dhe ekstraktit të çajit jeshil aromatik ndihmon në qetësim dhe hidratimin e plote te lekures tuaj .

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “E.ARDEN G.TEA HONEY DROP 500ML B/CREAM”

Your email address will not be published.