Drithera me Qumesht Chabrior 900Gr

L699.00

In stock

Compare
SKU: 3250392232382 Categories: ,

Description

Perberesit: Biskota, miell orizi, miell gruri i plotë 17%, sheqer, krunde gruri, pluhur qumështi të plotë, kripë, vitamina dhe minerale C, B6, tiaminë (B1), riboflavin (B2), folacinë , B12, hekur 40%, sheqer, vaj luledielli, pluhur qumështi i plotë 4%, laktozë, qumësht pluhur i skremuar 2.4%

Kapaciteti: 900Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drithera me Qumesht Chabrior 900Gr”

Your email address will not be published.