Tershere me Oriz Integral Quaker 1Kg

L450.00

In stock

Compare
SKU: 5000108022152 Categories: ,

Description

Pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Beta-glukani i tërshërës është treguar që ul kolesterolin në gjak. Kolesteroli i lartë është një faktor rreziku në zhvillimin e sëmundjes koronare të zemrës. Sëmundja koronare e zemrës ka faktorë të shumtë rreziku dhe ndryshimi i njërit prej këtyre faktorëve të rrezikut mund të ketë ose jo një efekt të dobishëm

100% drithëra integrale
Pa sheqer të shtuar – përmban sheqerna që ndodhin natyrshëm
Burimi i fibrave
Ndihmon në uljen e kolesterolit

Perberesit: 100% drithera integrale

Kapaciteti: 1Kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tershere me Oriz Integral Quaker 1Kg”

Your email address will not be published.