Drithera me Karamel Aptamil 4-6 Muaj

L550.00

Compare
SKU: 5900852014871 Category: Tag:

Description

Drithera me shije karameli ,deale për ushqimin e pare te femijeve tuaj

Thjesht shtoni ujë të ngrohtë, pa gluten, pa shtuar kripë ose sheqer – përmban sheqerna të natyrshme dhe natrium, pa konservantë

Hekuri – Për të mbështetur zhvillimin normal

Vitaminat A, C dhe D – Vitamina D për zhvillimin normal të kockave

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drithera me Karamel Aptamil 4-6 Muaj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *