Drithera me Grure Quaker 344 Gr

L599.00

In stock

Compare
SKU: 5000108982272 Categories: ,

Description

Përbërësit: Quaker Wholegrain Rolled OATS (65%), SOY Protein (16%), Sheqeri, Kripa, Aromat Natyrore Udhëzimet: Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drithera me Grure Quaker 344 Gr”

Your email address will not be published.