Drithera me Fruta te Thata Quaker 385 Gr

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5000108030591 Categories: ,

Description

Tershere me rrush të thatë, boronicë dhe mollë

Përbërësit Quaker Wholegrain Rolled Oats (70%), Sheqeri, Sulltanas (5.2%), Rrush i thatë (3.2%), Copa të boronicës së thatë (2.6%), Copë molle të thata (1.3%), Kripë, aromatizues natyral

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drithera me Fruta te Thata Quaker 385 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *