Drithera me Fruta te Thata Cow&Gate 10Muaj+ 330Gr

L599.00

Out of stock

SKU: 5000378999420 Category:

Description

Drithëra me rrush të thatë, fruta të përziera dhe lajthi
6 nga vitaminat dhe mineralet ditore të foshnjës suaj
Vitamina A, Vitamina D, Vitaminë C, Vitaminë B1, Kalcium dhe Hekur.

Muesli prej 10 muajsh e tutje e ndihmon vogëlushin tuaj të eksplorojë tekstura të reja duke prezantuar pjesë të frutave dhe drithërave me madhësi të ndryshme.
Përbërësit: Drithërat e bluar (68%), (Tërshëra (58%), Gruri, Orizi, Meli, Elbi (0,2%), Thekra, Misri, Frutat (29%), Rrush i thatë (14%), Mollë (10%), Prunes ( 2%), banane, kajsi (1%)), lajthi të bluara (2%), maltodextrin, minerale (kalcium, hekur, zink), vitamina (vitaminë C, niacinë, vitaminë E, acid pantofenik, vitaminë B6, vitaminë B1, Vitamina A, Acid Folik, Vitamina D3, Biotinë

Kapaciteti: 330Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drithera me Fruta te Thata Cow&Gate 10Muaj+ 330Gr”

Your email address will not be published.