Drithera me Cokollate Musli Chabrior 500Gr

L399.00

In stock

Compare
SKU: 3250390146063 Categories: , ,

Description

Përbërësit: Drithërat 55.5%,thekon dhe mielli i tërshërës 49.5%, orizi i fryrë,miell orizi, sheqeri, kripa, sheqeri, vaj luledielli, patate të skuqura 10%,çokollatë e zezë, pastë kakao, sheqer, gjalpë kakao, emulsifikues, lecitina, luledielli, ekstrakt vanilje, shurup glukoze, kokos, ekstrakt malt elbi, kripë, aromë, karamel

Kapaciteti: 500Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drithera me Cokollate Musli Chabrior 500Gr”

Your email address will not be published.