Drithera me Cokollate me Qumesht Kellogg’s 375Gr

L699.00

In stock

Compare
SKU: 5050083503887 Category:

Description

Mbushje e shijshme e çokollatës melty brenda një lëvozhge drithërash krokante

-Përmban 7 vitamina dhe minerale përfshirë vitaminat B dhe hekurin

Përbërësit: Miell drithërash Gruri 26%, Tërshëra 17%, Orizi 12%, Mbushja me aromë të Çokollatës së Qumështit(Sheqeri, Vajrat e Perimeve, Palma, Luledielli, Rrapi, në proporcione të ndryshme, Çokollata e Qumështit 8.5%, Sheqeri , Masa e kakaos, Pluhuri i hirrës së qumështit, Yndyra e qumështit, Pluhuri i qumështit të plotë, Gjalpi i kakaos, Shurupi i glukozës, Vitamina dhe minerale: Niacina, Hekuri, Vitamina B6, Vitamina B2 (Riboflavin), Vitamina B1 (Thiamin), Acid Folik, Vitamina B12

Kapaciteti: 375Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drithera me Cokollate me Qumesht Kellogg’s 375Gr”

Your email address will not be published.