Tershere Integrale te Plota te Rrumbulakosura Quaker 1Kg

L450.00

In stock

Compare
SKU: 5000108030904 Categories: ,

Description

Tërshërë e mbështjellë Jumbo

Shijoni si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Beta glukani i tërshërës është treguar që ul kolesterolin në gjak. Kolesteroli i lartë është një faktor rreziku në zhvillimin e sëmundjes koronare të zemrës. Sëmundja koronare e zemrës ka faktorë të shumtë rreziku dhe ndryshimi i njërit prej këtyre faktorëve të rrezikut mund të ketë ose jo një efekt të dobishëm

Karakteristikat:

100% tërshëra integrale
Ndihmon në uljen e kolesterolit
I pasur me fibra
Burimi i karbohidrateve
Nuk ka ngjyra artificiale, aromë ose konservantë
Kapaciteti: 1Kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tershere Integrale te Plota te Rrumbulakosura Quaker 1Kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *