Drithera Integrale te Larmishme Quaker 9Pcs

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5000108030638 Categories: ,

Description

9 qese qulli të bëra me 100% kokrra kokërr tërshërë Quaker në tre aromë të ndrsyhmesi:  mollë, mjedër dhe shurup të artë

100% kokërr e plotë, aromë natyrale, gati për 2 minuta. Nje ushqim shume i lehte dhe ideal per mengjes

Ndihmon në uljen e kolesterolit, pa konservantë artificialë

Perberesit: Aroma e mollës dhe boronicës, sheqer, copa te thata te Mollës (1%), boronica të thata (1%), aromatizues natyral, kripë, vaj luledielli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drithera Integrale te Larmishme Quaker 9Pcs”

Your email address will not be published. Required fields are marked *