DRAGONFLY TRADITIONAL INDIAN CHAI TEA 20 BAGS X 4

L599.00

Compare
SKU: 5032558000015 Category:

Description

 

DRAGONFLY TRADITIONAL INDIAN CHAI TEA 120 BAGS X 4

E përzier me erëza të rritura organikisht. Përmban kanellë, kardamom, xhenxhefil dhe karafil. E gjallë dhe aromatike balancimi i erëzave luksoze me çaj të zi të imët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DRAGONFLY TRADITIONAL INDIAN CHAI TEA 20 BAGS X 4”

Your email address will not be published.