DRAGONFLY ORG TRUE CLARITY TUMERIC TEA 20BAG

L599.00

Compare
SKU: 5032558000398 Category:

Description

DRAGONFLY ORG TRUE CLARITY TUMERIC TEA 20BAG

Një përzierje gjallëruese pa kafeinë e super erëzave dhe heronjve bimorë për të mbështetur një kokë të pastër dhe një jetë aktive. I konsideruar nga herbalistët si antihistamine natyrale, xhenxhefili i zjarrtë është i lidhur me shafranin e Indisë dhe trumzën e butë për një pije të pastër që do t’ju lërë të ndiheni vërtet të fuqizuar.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DRAGONFLY ORG TRUE CLARITY TUMERIC TEA 20BAG”

Your email address will not be published.